Kontaktet

Advertisements

2 Responses to Kontaktet

  1. Nga mungesa e kontaktit ne telefon po ju shkruj ne kete e-mail, kemi nje parcel prej 21 ari truall ne lagjen Kalabria ish Emshiri dhe jemi te interesuar ta leshojm me % ju lutem me kontaktioni nese jeni te interesuar ne e-mail address ose ne ket nr.tel 044/887-538

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: